Dokapitalizowanie Funduszu Poręczeniowego w Łańcucie

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, iż Spółka „Poręczenia Kredytowe” Sp. z o.o. realizuje na terenie województwa podkarpackiego drugi obrót środkami zgromadzonymi w projekcie pn. „Dokapitalizowanie Funduszu Poręczeniowego w Łańcucie”, którego celem jest ułatwienie dostępu do kredytów przedsiębiorstwom, mającym zdolność kredytową lecz nie posiadającym odpowiedniego zabezpieczenia. Przypominamy, że projekt ten, współfinansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013, polega na udzielaniu poręczeń kredytów dla mikro-, małych i średnich firm, będących klientami banków oraz innych instytucji finansowych. Z poręczeń mogą korzystać przedsiębiorcy ubiegający się zarówno o kredyty inwestycyjne jak i obrotowe. Poręczenie może zabezpieczać do 80% kwoty kredytu, maksymalnie 500.000 zł. Prowizja od udzielonego poręczenia z pomocą de minimis wynosi zaledwie 0,5% zabezpieczonej kwoty. Szczegółowe informacje dotyczące zasad ubiegania się o poręczenia przedstawiono na naszej stronie internetowej www.poreczeniakredytowe.pl Do wykorzystania w latach 2016-2020 jest prawie 11 milionów złotych.

W sprawach dotyczących współpracy poręczeniowej prosimy kontaktować się bezpośrednio z siedzibą Spółki w Warszawie, ul. Miedziana 3A, tel. 22 890 98 00 lub z naszym Oddziałem w Łańcucie, ul. Kościuszki 7, tel. 17 225 23 28.

Zachęcamy Państwa do korzystania z oferowanych przez nas możliwości zabezpieczenia kredytów, bowiem stanowią one jedną z istotnych szans na rozwój przedsiębiorczości w regionie.

Chat

)
    is typing...

    Użyj poniższego formularza i napisz do nas.

    Wyślij wiadomość Cancel