Aktualności

Oferta współpracy

Warszawa, 09 maja 2017

OFERTA    WSPÓŁPRACY

w zakresie udzielania pożyczek

Szanowni Państwo,

Oferujemy Państwu współpracę w zakresie udzielania pożyczek dla mikro-, małych i średnich firm (MŚP) oferowanych przez naszą Spółkę. W ramach naszego Programu „Wspieranie Rozwoju WRP” udzielamy Przedsiębiorcom pożyczek inwestycyjnych i obrotowych.

„Poręczenia Kredytowe” Spółka z o.o. została założona w kwietniu 2005 roku. Od początku powstania "Poręczenia Kredytowe" koncentrują swoją działalność na udzielaniu niskooprocentowanych pożyczek i poręczeń kredytowych.

W trakcie swojej działalności Spółka udzieliła pomocy m.in. ze środków Unii Europejskiej ponad 2000-om przedsiębiorców, współpracując m.in. z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Urzędami Marszałkowskimi i Ministerstwem Gospodarki  przy realizacji 9 projektów pożyczkowych (np. POWÓDŹ 2010, JEREMIE), poręczeniowych i szkoleniowych, których łączna wartość przekroczyła 130 mln złotych.

Ponadto udzielamy poręczeń wadialnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej przez mikro- małe i średnie przedsiębiorstwa.

Aktualnie priorytetem naszej oferty są pożyczki inwestycyjno-obrotowe oferowane Przedsiębiorcom z sektora MŚP na następujących warunkach:

· kwota pożyczki do 300 000 PLN

· okres spłaty: do 5 lat (z możliwością nawet 9-cio miesięcznej karencji)

· już od pierwszego dnia prowadzonej działalności (start-up’y)

· prowizja do 2,5%

· oprocentowanie na dzień dzisiejszy to tylko 5,25%

Jeśli nasza propozycja wydaje się Państwu interesująca, z przyjemnością zaprezentujemy szczegóły współpracy na ewentualnym spotkaniu. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z nami:  ul. Miedziana 3A lok. 22 w Warszawie, tel. 22 890 98 00, email: biuro@poreczeniakredytowe.pl oraz do odwiedzin strony internetowej www.poreczeniakredytowe.pl

 

 

NASI PARTNERZY:

< >

WSPÓŁPRACUJEMY Z:

< >